نظرخواهی

يکی از عواملی که برای به روز نگه داشتن وبلاگ به آدم نيرو ميده نظراتيه که شما در قسمت نظرخواهی مينويسين. چه بد بگين و چه خوب. چون هر دوتاش يعنی اينکه شما وبلاگ رو با دقت ميخونين به هر حال. خوشحال ميشم اگه نظراتتون رو در حين خوندن مطالب راجع به اون بنويسين. منظورم اين نيست که تعريف کنين از مطلب. اگه نکته اشتباهی در اون ميبينين، اگه پيشنهاد جديدی دارين و خلاصه هر چيزی که کمبودش رو احساس ميکنين خوشحال خواهم شد اون رو بدونم. مطمئن باشيد اگه بد بگيد اون رو پاک نميکنم.

ميشه در وبلاگ از موضوعاتی نوشت که خواننده زياد داره و به يکباره تعداد خوانندگان وبلاگ رو زياد ميکنه مثل سکس يا موضوعات سياسی و فحش کاری به اين و اون. اما هدف اين وبلاگ لذت بردن شما از شاخه کوچکی از علومه که به کامپيوتر، الکترونيک، مکانيک، زيست شناسی و علوم شناختی مربوط ميشه. چون وقتی آدم ميبينه با همين فرمولهای ساده رياضی و فيزيک چه کارهايی انجام ميشه، کيف ميکنه و انگيزه ميگيره برای کار مشابه. برای من تعداد بازديدکنندگان مهم نيست. به همين دليل شمارنده نذاشتم ولی برام مهم هست که بعد از خوندن هر مطلب حس کنين وقتتون رو بيهوده تلف نکردين و اطلاعاتتون با چند دقيقه پيش فرق کرده.

پس لطفا اگه از مطلبی خوشتون اومده بگين چرا و اگه بدتون اومده بگين چرا. در ضمن يادتون نره که همون قدر که شما وقت ميذارين برای نوشتن نظرتون، چندين برابرش رو من وقت ميذارم برای پيدا کردن مطلب، ترجمه و يا سر هم کردن چند مطلب.

موفق باشين.

  
نویسنده : مسعود اسدپور ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ شهریور ،۱۳۸٢
تگ ها :