AI

ربات تفنگ دار

شرکت متال استورم اسلحه ای ساخته که قادر است يک ميليون گلوله در دقيقه شليک کند. به دليل نيروی زياد و مرگ آور اين اسلحه هيچ انسانی قادر نيست از آن استفاده کند.  در نتيجه اين وظيفه به يک ربات محول شده است.

فيلم هايی از نحوه حرکت و شليک اين ربات...

 

/ 5 نظر / 23 بازدید
يك نفر ديگر

فقط یک توضیح کوچک و اینکه در این سلاح، همه گلوله‌ها از یک لوله شلیک نمی‌شوند بلکه تعداد زیادی لوله وجود دارد که به طور همزمان گلوله شلیک می‌کنند. نکته بدیع در این سلاح آن است که گلوله‌ها در خشاب قرار ندارند بلکه همگی از اول پشت سر هم در درون لوله قرار گرفته‌اند و به کمک چاشنی الکترونیکی، شلیک می‌شوند.

یه مرد شریف

سلام واقعا وبلاگ جالبی دارین؛ برای کسانی که علاقه مند به چنین کارهایی هستند بسیار توپه! یکی از دوستام تو فکر ساختن یه روبات جدید بود و یه ایده هایی داشت بهش گفتم که وبلاگ شما رو ببینه علاوه بر اینکه کلی حال کرده بود ناراحت شد، چون اونچه می خواست رو ساخته بودن!!! فکرتون درد نکنه!

Hosein Tavakkoli

سلام پسر شانسی شانسی سر از وبلاگ يکی از دوستان قديمی در آوردن خيلی جالبه اميدوارم هرجا که هستی موفق باشی و بدون که من وبلاگتو ميخونم

علی

سلام وبلاگ بسیار جالبی دارین من تقریبا همش رو با حوصله و دقت دنبال کردم نکته جالب اینجاست که این اطلاعات رو چه جوری چمع میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر روز تو سایت های مختلف دور ميزنين يا اينکه در بعضی سايتهای خبری در اين ارتباط ثبت نام کرده ايد انو از اين بابت میپرسم که به دنبا تقويت زبان و به روز بودن در اين حيطه هستم مرسی

وحیده

سلام مطلبتون خيلی جالب بود خسته نباشيد